II Liceum Ogólnokształcące

Klasa 3D spod samiuśkich Tater!

W dniach 07-10.09.2022 odbyła się wycieczka klasy IIID do Zakopanego. Cała klasa spędziła miło czas na zaplanowanych atrakcjach. Pierwszego dnia, gdy przyjechaliśmy, pogoda nie dopisała i popołudnie spędziliśmy integrując się ze sobą w pokojach. W następnym dniu z samego rana razem z przewodnikiem udaliśmy się na Rusinową Polanę oraz na Gęsią Szyję.

Prosto ze szlaku podjechaliśmy autokarem na Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Stamtąd udaliśmy się pod Gubałówkę, na którą wjechaliśmy kolejką linowo-terenową, a wróciliśmy pieszo. W trzecim dniu udało nam sie wjechać kolejką na szczyt Kasprowego Wierchu, z którego wraz z przewodnikiem schodziliśmy 4 godziny.

Od razu po tym pojechaliśmy autokarem do Zakopanego na Krupówki, gdzie mieliśmy chwilę czasu wolnego. Dzień zakończyliśmy bawiąc się i odpoczywając wspólnie w Termach Chochołowskich. W ostatnim dniu z powodu złej pogody zrezygnowaliśmy z ostatniej atrakcji, jaką był spływ Dunajcem. Do domu wróciliśmy pełni uśmiechu i radości ze wspólnie spędzonego czasu! Dziękujemy naszej wspaniałej Pani Wychowawcyzni Elżbiecie MAlczyńskiej oraz naszym Opiekunom. 

Magda

Autor: