Konkurs recytatorski poezji niemieckojęzycznej „Am Anfang war die Poesie”

Zapraszamy wszystkich miłośników poezji do wzięcia udziału w IX. edycji Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Niemieckojęzycznej „Am Anfang war die Poesie/ Na początku była poezja”.

Konkurs organizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, oddział w Przemyślu oraz II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu. W tym roku konkurs odbędzie się  28.10.2022r o godz. 11.00Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli w Przemyślu, ul. Kraszewskiego 5.

Mottem konkursu jest FREUNDSCHAFT/PRZYJAŹŃ.

W konkursie przewidziane są trzy kategorie: szkoły podstawowe klasy 1-4, szkoły podstawowe klasy 5-8 oraz szkoły ponadpodstawowe.

Szczegóły podane są w regulaminie oraz na plakacie informacyjnym.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25.10.2022r! Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się na plakacie i w regulaminie.

!!! Wszystkich chętnych licealistów z naszej szkoły zachęcamy do udziału w konkursie. Zgłoszenia bezpośrednio u nauczycieli języka niemieckiego.

Autor: