"Blaski i cienie" w Teatrze Maska w Rzeszowie

21 października o godz.11 uczniowie klasy 2F licznie uczestniczyli w spektaklu ,,Blaski i cienie"- cztery etapy życia, które zostały przedstawione w niezwykle poetycki sposób. Jest to historia bardzo prosta, banalna; o dzieciństwie, nastoletniości, dorosłości oraz starości. Twórcy pragną ukazać życie w możliwie pełnej jego okazałości - zwrócić uwagę na blaski i cienie każdego etapu, definiowane na podstawie doświadczeń i haseł: pierwszy, kolejny, ostatni pocałunek,krok,sukces,praca,upadek,porażka itd. Teksty uzupełniają metaforyczne obrazy wykorzystujące rozmaite techniki i konwencje sceniczne. Spektakl bardzo przypadł do gustu klasie językowej, która bardzo liczy na powtórkę! Niesamowite wrażenia!

Autor: