Nagroda dla II LO za I miejsce w Licealiadzie 2021 /2022

W dniu 18.10. 2022 w Miejskim Centrum Kultury w Boguchwale odbyło się wojewódzkie Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2021 / 2022. Wśród wielu gości zaproszonych na te uroczystość obecna była i nagrody wręczała  pani Małgorzata Rauch – Podkarpacki Kurator Oświaty, a jednocześnie Prezes Wojewódzkiego Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego.

Nasza szkoła odniosła olbrzymi sukces sportowy, zajmując w ubiegłym roku szkolnym  1 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych pokonując 135 szkół z całego Podkarpacia.

W imieniu II LO w Przemyślu nagrody za zwycięstwo w Licealiadzie odebrali:  pan Dyrektor Mariusz Zamirski, nauczyciel wychowania fizycznego pan Tomasz Skowronek, oraz delegacja uczniów w osobach Oliwii Łabuńskiej i Karola Complaka.

W nagrodę szkoła otrzymała statuetkę potwierdzającą zajecie pierwszego miejsca, oraz czek o wartości 1200 zł. na zakup sprzętu sportowego.

Autor: