II nagroda i wyróżnienie w konkursie na biznes plan ,,PRZEMYŚLany pomysł na biznes”!

Nagrody za ,,PRZEMYŚLany pomysł na biznes” rozdane !. 22 listopada 2022 r., został uroczyście podsumowany I konkurs „PRZEMYŚLany pomysł na biznes”.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Przemyśla. Biznes plany były przygotowywane w 2 osobowych zespołach. W ramach konkursu do PARR S.A. wpłynęło 25 biznes planów, z których 23 przekazane zostały do oceny ekspertów. Miejsce II zajęły uczennice II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu za biznes plan pt.: „Bar „KUKUbaRYDZA” - food truck, z klasy 3f Julia Smotrycka i Oliwia Domalska! Gratulujemy!  Komisja postanowiła również wyróżnić za oryginalny pomysł zespoł II LO. w składzie Iga Woźniczak (1c) i Aleksandra Paśko (2d). Zwycięskie zespoły otrzymały atrakcyjne nagrody (tablety), które wręczył Pan Piotr Pyszczuk - Prezes Zarządu Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalne S.A.

Podsumowanie Mistrzostw odbyło się w Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji w Przemyślu. Dziękujemy za miłe przyjęcie w swoich progach. Poziom merytoryczny biznes planów przygotowanych przez uczniów przemyskich szkół był naprawdę imponujący. Wszystkim uczniom GRATULUJEMY i dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs „PRZEMYŚLany pomysł na biznes” realizowany jest w ramach projektu pt. „Razem zmieniamy Przemyśl”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny".

Opiekunem uczennic był nauczyciel podstaw przedsiębiorczości, Rafał Paśko.

Autor: