Informacja dla uczniów

Droga młodzieży, uczniowie II LO w Przemyślu

Informuję, że czas zawieszenia zajęć w szkole, nie jest okresem ferii i zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej należy wykorzystać go na naukę indywidualną i nauką zdalną za pośrednictwem Internetu. Dlatego też zobowiązuję wszystkich do codziennego przeglądania indywidualnego konta w systemie LIBRUS Synergia i strony szkolnej. Niestety, na dzień dzisiejszy, napisaną przeze mnie informację w piątek 13.03.2020 w systemie LIBRUS odczytało 75% uczniów.

Nauczyciele już rozpoczęli pracę zdalną i wysyłają różnego rodzaju polecenia i prace do wykonania. Zobowiązuję wszystkich uczniów do wykonywania poleceń i wykonywania zadań, które przekazują nauczyciele. Liczę na Waszą mądrość, dojrzałość, powagę i zrozumienie sytuacji.

W przypadku braku haseł do konta indywidualnego bądź innych problemów proszę o kontakt ze szkołą.

Mariusz Zamirski