Podkarpackie Spotkania Edukacyjne PRZEMYŚL 2017

Miło nam poinformować, ze w dniu 16 listopada 2017 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – PRZEMYŚL 2017

Miejsce spotkań: II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu, ul. Glazera 44

Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów. Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną ofertę. Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie – domy studenckie, stypendia, wymianę studencką z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni.

Do zobaczenia na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych PRZEMYŚL 2017.

Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Przemyśla

Partner Spotkań Edukacyjnych: II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu