Finaliści Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

Fotografia, taniec i umiejętności dziennikarskie to dziedziny, w których wykazali się uczniowie naszej szkoły w tegorocznych Rzeszowskich Dniach Kultury Szkolnej. Finaliści są uczniami klasy medialnej 3f. Karolina Wojtyniak zdobyła 1 miejsce w konkursie fotograficznym na temat: „Człowiek i jego rzeczywistość” i właśnie to zdjęcie zamieszczamy.

Maryna Dastyk przygotowała i wykonała choreografię na konkurs taneczny, co zapewniło jej 2 miejsce. Oto link do fragmentu występu tanecznego Martyny, obrazującego trzy wcielenia głównej bohaterki: https://www.youtube.com/watch?v=hI7wigQG0-Q&feature=share.

Tomasz Kumięga, redaktor naczelny gazetki „Morawa”, w konkursie dziennikarskim zajął 3 miejsce. Podczas zawodów sprawdzano wiedzę o wydarzeniach bieżących w Polsce i na świecie oraz umiejętność uczestniczenia w konferencji prasowej, jak i pisania artykułów.

Monika Maciewicz