Stypendia Prezydenta Miasta Przemyśla

Czwarty rok z rzędu Prezydent Miasta Przemyśla przyznał najlepszym uczniom z terenu miasta stypendia za wyjątkowe osiągnięcia w nauce, w olimpiadach o zasięgu ogólnopolskim, wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym, a także osiągnięcia w konkursach artystycznych. W tym roku z naszej szkoły stypendia uzyskali: Kamil Barszczak, Martyna Hajduk, Justyna Kowalik, Maksymilian Kuc, Maciej Nessel, Michał Pogorzelec, Małgorzata Sielska oraz Aleksandra Stachniak.

Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się w Urzędzie Miasta 18 września. Uczniom towarzyszyli dyrektorzy i wychowawcy, wspierali ich w tym uroczystym dniu także rodzice.

82 tegorocznych stypendystów musiało spełnić wyśrubowane wymagania, jeżeli chodzi o średnią ocen na swoich świadectwach, tym większe gratulacje należą się tym, którzy zostali w tym roku wyróżnieni. Podkreślał to  Prezydent Wojciech Bakun, gratulując tego osiągnięcia i życząc kolejnych sukcesów.