Bal Studniówkowy II LO

Dnia 4 stycznia 2020 roku w Hotelu Łańcut odbyła się studniówka naszej szkoły.  Wraz z zaproszonymi gośćmi bawili się uczniowie klas trzecich, towarzyszyli im Dyrekcja szkoły, rodzice i nauczyciele. Uroczystość rozpoczęło wystąpienie pana dyrektora II Liceum Mariusza Zamirskiego, a następnie  przewodniczącego Rady Rodziców  pana Dariusza Zapłatyńskiego, którzy życzyli wszystkim wspaniałej zabawy oraz sukcesów na maturze. W imieniu młodzieży wystąpili przedstawiciele  Samorządu Uczniowskiego Joanna Pacławska  i Jakub Sidor dziękując dyrekcji i  nauczycielom za wspólnie spędzone chwile, przekazywaną wiedzę i wsparcie w każdym dniu życia szkolnego. Podziękowano również rodzicom za przygotowanie tak wspaniałego balu. Uczniowie z poszczególnych klas złożyli na ręce wychowawców przepiękne kwiaty, wyrażając tym swoją wdzięczność i szczere uznanie. Do życzeń dołączyli się również rodzice.

Jak co roku zabrzmiały słowa wodzireja, pana Piotra Hugeta: „Poloneza czas zacząć !”  W pierwszych parach uroczystego korowodu stanęli pan  dyrektor Mariusz Zamirski i pani dyrektor Agata Trzpis oraz wychowawcy klas. Zabawa trwała przy akompaniamencie zespołu Madam  niemalże do białego rana.  W tym roku również wybrano królową i króla balu, zostali nimi Justyna Domańska z klasy IIId i Jakub Rodzeń z klasy IIIa.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę !