II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Dzień Edukacji Narodowej

W ubiegły piątek - 11 października - w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za podjęty trud wychowawczy, cierpliwość i zaangażowanie. Część artystyczna przygotowana przez klasy 1h i 2b oraz samorząd szkolny miała charakter humorystyczny. Obejrzeliśmy również sztukę pt. "Paweł i Gaweł" w wykonaniu grupy teatralnej prowadzonej przez p. Rafała Paśko. Po występach przyszedł czas na przemówienia dyrektora II LO pana Mariusza Zamirskiego oraz przewodniczącego Rady Rodziców, którzy skierowali w stronę grona pedagogicznego wiele ciepłych słów. W tym dniu poznaliśmy także nowy samorząd naszej szkoły. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego II LO Joanna Pacławska przedstawiła nową przewodnicząca SU II LO Martynę Hawaj.
Wszystkim nauczycielom oraz pozostałym pracownikom naszej szkoły jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.