II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Dzień Języka Angielskiego w II LO

Dzień Języka Angielskiego w II LO już 31 października 2018 r.!

31 października 2018 odbędzie się w naszej szkole Dzień Języka Angielskiego. Planujemy wiele atrakcji językowych, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Rozpoczynamy o godz. 9.00 w sali nr 8 konkursem Master of Grammar. Następnie 2-osobowe drużyny spróbują swych sił w quizie językowo-kulturowym (kahoot). Wydarzenie uświetnią wykłady dr Anny Ciechanowskiej oraz dr. Roberta Oliwy. Zapraszamy również na lekcje w języku angielskim przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły. W holu na pierwszym piętrze będzie można „pokrzepić ciało i duszę” kosztując specjałów przygotowanych przez naszych uczniów oraz posłuchać muzyki w wykonaniu naszej młodzieży.

ZAPRASZAMY!

Nauczyciele języka angielskiego