II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Dzień Komisji Edukacji Narodowej w II LO

W dniu 12.10.2018r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Nasi uczniowie pod okiem pani Ewy Pilip i pani Ewy Zabawskiej przygotowali program artystyczny z tej okazji. Został on uświetniony licznymi piosenkami z nutą humoru zadedykowanymi gronu pedagogicznemu. Po występach przyszedł czas na przemówienia pana dyrektora Mariusza Zamirskiego, przewodniczącego Rady Rodziców pana Sebastiana Dobrowolskiego oraz przewodniczącej Gabrieli Wołoszyn, która w tym dniu przekazała funkcje nowemu Samorządowi Uczniowskiemu. Następnie zostały wręczone nagrody dla nauczycieli za ich specjalny wkład w edukację uczniów naszej szkoły. Jeszcze raz z tej okazji składamy serdeczne życzenia gronu pedagogicznemu oraz pozostałym pracownikom naszej szkoły.