Dzień Otwarty w II LO

W poniedziałek, 23 kwietnia, na terenie II LO przeprowadzony został Dzień Otwarty naszej szkoły, w czasie którego goście przemyskich i podprzemyskich gimnazjów mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki. Dla uczniów przygotowano wiele atrakcji, m.in. prezentacje profili czy programu DSD z języka niemieckiego oraz występy kółka teatralnego. Uczniowie klasy medialnej przygotowali krótką adaptację "Małego księcia" Antoine de Saint – Exuper’ego, a także inscenizację wiersza Aleksandra Fredry"Paweł i Gaweł". Nie zabrakło atrakcji dla fanów sportu, w formie gier zespołowych oraz crossfitu. W kolejnych pracowniach goście zapoznawali się z eksperymentami chemicznymi, fizycznymi, biologicznymi, z działalnością językową, z działalnością wolontariatu, programem współpracy polsko – niemieckiej i polsko – izraelskiej Biblioteka szkolna była miejscem, w którym można było obejrzeć prezentację na temat humanistycznych tradycji II LO i osiągnięć uczniów, a na szkolnych korytarzach odbył się instruktażowy pokaz pierwszej pomocy.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.

Załącznik video: