(!) Komunikat dla kandydatów do klasy mistrzostwa sportowego (1c - rok szkolny 2019/2020)

Komunikat dla kandydatów do klasy mistrzostwa sportowego

Informuję wszystkich kandydatów, którzy wybrali klasę mistrzostwa sportowego, że z godnie z procedurami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej w poniedziałek 27.05.2019r. o godzinie 15:00 odbędzie się test sprawnościowy.

Istnieje problem techniczny, niepozwalający na zaakceptowanie kandydatów w elektronicznym systemie rekrutacji ( na który nie mamy wpływu), który zgłosiłem do firmy obsługującej system naboru i czekam na odpowiedź. Dopiero po uzyskaniu odpowiedzi podejmę decyzję w jaki sposób i na jakich zasadach przeprowadzimy dalszą rekrutację do tej klasy.

Z tego powodu do testu zostaną dopuszczone wszystkie osoby, bez względu na to czy zdołały się zarejestrować w elektronicznym systemie https://podkarpacie.edu.com.pl, w oddziale mistrzostwa sportowego, czy próba rejestracji się nie powiodła. Te osoby, które mają wydrukowane wnioski proszę o dostarczenie ich w jak najszybszym czasie do szkoły.

Proszę pamiętać o przyniesieniu zaświadczenia lekarskiego i zgody rodziców na udział w teście. W załączeniu przesyłam zakres prób sprawnościowych z których zostanie przeprowadzony test.

Mariusz Zamirski
dyrektor szkoły