II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Koncert Marzeń w Morawie

16 marca w ramach "Zwolnionych z teorii" w naszej szkole, na sali gimnastycznej odbyło się wydarzenie pod nazwą "Koncert Marzeń". Wydarzenie zostało zorganizowane przez grupę młodzieży, w tym uczennic z naszej szkoły. W przygotowaniach i organizacji koncertu brali udział: Joanna Litwin, Ewelina Śmigielska, Wiktoria Schabowska, Agnieszka Bąk, Krzysztof Bober oraz Arkadiusz Hess.  W programie wydarzenia znalazły się występy lokalnych artystów oraz warsztaty poprowadzone przez profesjonalistów. Projekt organizowany był w celu pokazania młodych artystów, zachęcenia ich, by rozwijali swoje talenty w przyszłości oraz edukacji w tym temacie.  Grupie pomagały przemyskie instytucje oraz wiele innych partnerów.

Tagi: