Mikołaj w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2

Mikołaj wraz ze swoją świtą Aniołków, podobnie jak w ubiegłym roku, nie próżnował. W dniu 5 grudnia bieżącego roku  zagościł u dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 im dr Janusza Korczaka w Przemyślu.

Spotkanie odbyło się na zamku Kazimierzowskim, tuż po występie uczennic naszej szkoły i pana prof. Rafała Paśko.

Radość dzieci nie miała granic. Na ich twarzach pojawił się uśmiech i o to właśnie w tym wszystkim chodziło. Zobaczyć uśmiech tych dzieci było bezcennym doświadczeniem. Mały gest, który potrafi dać tyle radości.. Uczniowie klasy 3D, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu przekonali się, jak pozytywną rzeczą jest dawanie.

Spotkanie nie doszłoby do skutku, gdyby nie pani prof. Agata Trzpis, która od wielu lat utrzymuje kontakt z Ośrodkiem dla dzieci niedosłyszących i głuchych.