Pomaganie jest ważne

5 grudnia 2018 roku uczniowie klasy 2 d wraz z nauczycielami po raz kolejny udali się w odwiedziny do dzieci głuchych i niedosłyszących w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przemyślu. Najpierw przyszedł czas na wspólny śpiew, któremu przewodniczył ks. Krzysztof Żyła, przy czym nie brakowało spontanicznych reakcji najmłodszych, co spowodowało uśmiechy na twarzach wszystkich zebranych. Następnie została przedstawiona bajka w technice kamishibai przez uczennice klasy medialnej realizujące projekt "Książki Dobrego Serca". Jednak nie można zapomnieć o najważniejszym punkcie odwiedzin, jakim było spotkanie ze Świętym Mikołajem obdarowującym podopiecznych Ośrodka prezentami. Darczyńcami byli uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką Pani Dyrektor Agaty Trzpis i Pani Anny Krawczyk przygotowali mikołajkowe paczki. Na zakończenie uczniowie zostali mile zaskoczeni, ponieważ otrzymali zaproszenie na bożonarodzeniowy spektakl w wykonaniu dzieci z Ośrodka.

Pomagajmy!