Rajd na Kalwarię

W środę, 6 czerwca 2012 r., odbył się kolejny, coroczny rajd na Kalwarię zorganizowany przez panią profesor Agatę Trzpis. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły oraz kilkoro opiekunów.

Około godziny 8:00 uczestnicy wyruszyli spod lodowiska przy ul. Sanockiej. Pogoda była wręcz idealna do pieszej wyprawy, więc wszyscy z uśmiechem na ustach przemierzali kolejne kilometry. Podczas kilku zorganizowanych w trakcie rajdu przerw można było przez chwilę odpocząć i nabrać sił do dalszej wędrówki. Po kilku godzinach uczestnicy rajdu dotarli na miejsce, gdzie najpierw uczestniczyli we Mszy św., a następnie mogli przez chwilę odpocząć przy ognisku. Około godziny 17:00 przyjechały dwa autokary, którymi uczniowie i ich opiekunowie wrócili do Przemyśla. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyprawy, a drugoklasiści żałowali, że to ich ostatnia szkolna wycieczka na Kalwarię.

Tagi: