Studniówka 2018

13 stycznia 2018 roku w Hotelu Łańcut odbyła się studniówka naszej szkoły; wraz z zaproszonymi gośćmi bawili się uczniowie klas trzecich , towarzyszyli im Dyrekcja szkoły, rodzice i nauczyciele.
Uroczystość rozpoczęła się od poloneza Wojciecha Kilara, na czele tanecznego korowodu stanęli dyrektor Mariusz Zamirski i wicedyrektorka Agata Trzpis. W części oficjalnej były też serdeczne podziękowania i kwiaty od uczniów klas trzecich dla Dyrekcji szkoły, wychowawców i rodziców. Gdy przyszedł czas na zabawę roztańczona młodzież prezentowała klasyczne układy choreograficzne; był konkurs tańca klasycznego, była dynamiczna belgijka; a to wszystko za sprawą niezwykłego wodzireja balu pana Piotra Hugeta. W tym roku też wybierano królową i króla balu, zostali nimi Paulina Poszpur z klasy IIIa i Arek Sura z klasy IIIf.
Do muzyki zespołu Madame II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu w stylowym klimacie sali balowej bawiło się do białego rana.
Tak więc studniówka roku 2017 przeszła już do historii, ale z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci tegorocznych maturzystów ich rodziców i nauczycieli. Teraz już tylko pozostał czas na odliczanie do matury i na naukę. Powodzenia!!!