Sukces teatralny naszych uczniów!

Mimo, że działania teatralne nie odbywają się w tradycyjnej formie, nasza grupa teatralna prowadzona przez Pana Rafała Paśko pracuje na warsztatach online (m.in. z aktorem Kamilem Dobrowolskim) i realizuje słuchowisko. Powstają też teksty piosenek o teatrze.

W maju wzięliśmy udział w Mini FESTIWALU TEATRALNYM KACPEREK #zostańwdomu organizowanym przez Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki i Teatr Kącik  i... Komisja Artystyczna w składzie: Marzena Stęc – artysta plastyk, instruktor JOKiS, Pani Justyna Wota – teatrolog, instruktor Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej, oraz Paweł Sroka – aktor Teatru Przedmieście, instruktor teatralny JOKiS po obejrzeniu 12 działań teatralnych w wykonaniu dzieci, młodzieży postanowiła przyznać naszym projektom teatralnym I i II nagrodę!!!

I MIEJSCE otrzymała Julia Słociak - klasa medialna 2b za inteligentny, przemyślany scenariusz, precyzyjny montaż scen i świetnie połączoną narrację z muzyką w spektaklu „ Koncert życia”.

II MIEJSCE przypadło dla naszej grupy teatralnej z II z klasy medialnej 1h, za oryginalną formę spektaklu „ W duecie” oraz sprawne wykorzystanie medialnych środków przekazu. I co ważne! Odkrywanie nowych obszarów improwizacji aktorskich w e – przestrzeni. Grupa wystąpiła w składzie: Magdalena Gromek, Karolina Kozioł, Weronika Orłów, Gabriela Siwak, Michał Józefaciuk i Jakub Wróbel.

Gratulujemy zwycięzcy Grand Prix oraz pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym!

Z teatralnym pozdrowieniem!
Grupa teatralna II LO