II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

"Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr(...)"

20 marca na długiej przerwie odbył się pierwszy wiosenny happening. Uczniów z klasy I F wzięła pod Swoje skrzydła pani Małgorzata Pięta. Przygotowania trwały od samego rana. Zdecydowanie poprawiał uczniów humor fakt, że organizatorzy happeningu chodzili po szkole w krótkich spodenkach, okularach przeciwsłonecznych, z leżakiem na plażę czy ręcznikami. Bezkonkurencyjny był uczeń klasy I F, jeżdżący po korytarzach szkolnych rowerem.

W ramach happeningu uczniowie symbolicznie kończąc wiosnę, utopili marzannę, a szkolna grupa taneczna uświetniła przedstawienie swoim występem - również w ciekawy sposób, ponieważ dziewczyny na początku wyszły w kurtkach, a w trakcie tańca je zdejmowały. Konkurs na panią (albo pana) wiosnę, pyszne babeczki i niesamowita (jak to w naszej szkole) atmosfera, przyciągnęły dużo widzów. Jednym słowem kolejna udana impreza w naszej Szkole. Mamy nadzieję na kolejne niespodzianki.

Emilia Wilgucka

Zapraszamy do obejrzenia filmu