Wyjątkowy koncert z okazji DNIA KOBIET za nami

Koncert z okazji Dnia Kobiet przygotowany przez II LO we współpracy z Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK oraz Teatrem S.A.N. za nami. Na scenie młodzież zaprezentowała się wyśmienicie. Ukłony w stronę waszych talentów. Wielkie brawa i podziękowania należą się również waszym nauczycielom muzyki, śpiewu i instrumentu. To Oni przygotowują Was do występów, a My w szkole ogólnokształcącej możemy promować Wasze umiejętności. Dziękujemy Pani Elżbiecie Bernatek, Pani Paulinie Muzyczce Szkoła Muzyczna Yamaha), pedagogom z Zespołu Szkół Muzycznych w Przemyślu, instruktorom Młodzieżowego Domu Kultury oraz pozostałym mentorom i nauczycielom. Szacunek dla Państwa. Podziękowanie kierujemy również w stronę Dyrekcji PCKiN ZAMEK Pani Renaty Nowakowskiej i Pracowników instytucji. Z Wami promocja kultury młodzieżowej jest niezwykle przyjemna! To nie pierwszy nasz wspólny projekt i wierzymy, że kolejne będą równie owocne. Dziękujemy wszystkim, którzy tego wieczoru oklaskiwali z nami tych wspaniałych młodych ludzi. Młodzież pięknie podzieliła się swoimi umiejętnościami i złożyła śpiewające, teatralne (miniatura teatralna "Praktyczna Pani" w wyk. uczniów Gimnazjum MORAWA) i muzyczne życzenia. Na zakończenie koncertu Pan Dyrektor II LO Mariusz Zamirski podziękował wszystkim uczestnikom koncertu i wyraził słowa wielkiego uznania na temat artystycznych umiejętności młodych wykonawców.

W koncercie udział wzięli uczniowie II LO: Magdalena Feduniewicz (1b), Kinga Koperska (2f), Dominika Matys (1b), Beata Farian (1a).

fotografie: Kaja Figlarska (2b)

Tagi: