Życzenia od Nauczycieli i prezent od Uczniów II LO

WSZYSTKIEGO DOBREGO DYREKCJI I UCZNIOM
Dziękujemy za życzenia Dyrekcji II LO, panu Mariuszowi Zamirskiemu i pani Agacie Trzpis. Państwu, którzy podjęliście niezwykłe w tych okolicznościach wyzwanie prowadzenia placówki i nieprzerwanie jesteście z nami. Dziękujemy za obecność i wsparcie, za spokój i cierpliwość okazywane także przez ostatnie lata. Za nadzwyczajność ukrytą w zwyczajności.

Przyjaciel pewny w rzeczy niepewnej jest dostrzegany (Cyceron) i tak właśnie się dzieje. Drodzy Uczniowie. Jesteśmy z Wami, tak jak Wy z nami. Spotykamy się codziennie w zupełnie nowych dla nas wszystkich okolicznościach. Życzymy Wam zdrowia i spokoju, bądźcie odpowiedzialni za siebie i za innych.

A po nocy przychodzi dzień, A po burzy spokój, jak śpiewa Krzysztof Cugowski, i na to wszyscy czekamy.

Nauczyciele II LO

A poniżej prezent wideo od Uczniów: