Z ogromną radością przedstawiamy Wam nową stronę WWW naszej szkoły. Powstała ona w okresie wakacyjnym w wyniku współpracy zespołu naszych uczniów z firmą Order of Code.
Jest witryną nowoczesną. Wykorzystuje system zarządzania treścią CMS Drupal, co ułatwi jej administrowanie: dodawanie newsów, zdjęć i ważnych informacji z życia naszej szkoły.
Dzięki zastosowaniu techniki Responsive Web Design nasza nowa strona będzie się poprawnie wyświetlać, zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.
Cała zawartość starej witryny została przeniesiona i nadal jest dostępna dla gości odwiedzających naszą stronę. Nową szatę graficzną uatrakcyjniły prace naszych uczniów. Zdjęcia do slidera wykonała Kornelia Kurasz, a logo szkoły zaprojektował Artur Boček.
Mamy nadzieję, że nowa strona Wam się spodoba i będziecie tu chętnie zaglądać :) oraz współtworzyć naszą witrynę.
Aleksandra Dombrowska
Grafika udostępniona na licencji Creative Commons została pobrana z serwisu www.flickr.com. Autorem jest Alvaro Rubio.