Podkarpacka Nagroda Samorządowa w kategorii "Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia" dla ucznia II LO

Jak co roku Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych nagrodziło uczniów szkół w kategorii "Najzdolniejsza Młodzież Podkarpacia". Z naszego miasta tytuł ten otrzymał Wojciech Szkółka - nasz tegoroczny absolwent. Wojciech jest jedynym w Przemyślu finalistą olimpiady matematycznej. Ponadto jest laureatem Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. F. Lei, Konkursu Matematycznego im. J. Marszała, Polsko - Ukraińskiego Konkursu Fizycznego "Lwiątko", Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki i matematyki oraz Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. prof. A. Swinarskiego.