Dzień otwarty

Majówka w Morawie już za nami! 29 kwietnia odbył się Dzień Otwarty II Liceum Ogólnokształcącego im. profesora Kazimierza Morawskiego w Przemyślu. Po raz pierwszy od dwóch lat mogliśmy zaprosić do naszej szkoły uczniów klas ósmych zarówno z przemyskich jak i okolicznych szkół.

Nasi młodsi koledzy mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły a także wziąć udział licznych zajęciach warsztatowych, pokazach i prezentacjach poszczególnych profili, a także przyjrzeć się życiu naszej szkoły. Nasi Goście pod okiem uczniów klas I, II i III w charakterze przewodników ruszyli na spacer po szkole, podczas którego nie tylko poznali budynek i sale lekcyjne ale także mieli możliwość rozmowy z uczniami i nauczycielami naszego liceum.

Wszystkim naszym Gościom dziękujemy za przybycie i liczymy na to, że spotkamy się we wrześniu!

Do zobaczenia…

Autor: