Wręczenie dyplomów językowych DSD II

Tegoroczni maturzyści grupy 3DSD odebrali w dniu 14.05.2021r. przy okazji ich obecności w szkole na egzaminie maturalnym z języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym swoje dyplomy DSD II
oraz zaświadczenia o realizacji programu Deutsches Sprachdiplom II. stopnia. Certyfikaty językowe wręczył Dyrektor Mariusz Zamirski i nauczycielka języka niemieckiego Agnieszka Siuta. Przypomnijmy, że dyplomy językowe DSD II są niemieckim dokumentem potwierdzającym znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 w sprawnościach: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie, który daje przepustkę na studia w krajach niemieckojęzycznych. Warto dodać, że Julia Jankisz i Małgorzata Sielska odebrały również dyplomy DSD I ( poziom B1), które także uzyskały w bieżącym roku szkolnym. Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy wysokich wyników na maturze i udanej rekrutacji na wymarzone studia!

Autor: Agnieszka Siuta