II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Konsultacje nauczycieli i wychowawców

 

 

 Rok szkolny 2019/2020

/ Zdalne nauczanie /

L.p.

Nauczyciel

Wychowawca
klasy

Termin konsultacji
(dzień tygodnia, godzina)

1

Joanna Baran

 

czwartek
855-940

2

Magdalena Baran-Malcher  

1g

środa
1130-1215

3

Barbara Biwel 

 

czwartek
1200-1300

4

Jolanta Bluj  

3c

poniedziałek
1140-1225

5

Bożena Bobrowicz 

1f

czwartek
1245-1330

6

Artur Bobrowicz 

1h

poniedziałek

1000-1100

7

Aleksandra Dombrowska 

 

środa
1150-1235

8

Katarzyna Dudek 

 1a

środa
950-1035

9

Małgorzata Duplaga

1e

poniedziałek
1100-1130

10

Jacek Galanty 

3a

piątek
1045-1145

11

Marcin Gaweł 

 

poniedziałek
1015-1145

12

Przemysław Gawczyński

 

w godzinach pracy psychologa szkolnego

13

Monika Gonet 

1b

środa
1000-1100

14

Marek Haluk

Internat

 

15

 Krzysztof Harczuk

 

piątek
1215-1315

16

Bogusława Haśkiewicz

1i

wtorek
1100-1130

17

 Elżbieta Horudko-Szpiech 

Internat


 

18

Wojciech Kamiński

 

piątek
1100-1145

19

Antoni Kanas 

 

 

20

Barbara Karnas

 

poniedziałek
1230-1300

21

Dorota Kostelecka

 

 piątek
800-845

22

Stanisław Kawiak

 

piątek

1015-1115

23

Anna Krawczyk

3d

czwartek
1045-1130

24

Monika Maciewicz 

3f

środa

1140-1235

25

Elżbieta Malczyńska 

3b

piątek
915-1015

26

Dawid Miara 

 

środa
1055-1140

27

Jacek Mikołajewski

 

 

28

Ewa Miśkowicz-Cichocka 

2a

poniedziałek
1055-1140

29

Barbara Morycz 

1d

piątek

1015-1045

30

ks.Grzegorz Mucha 

 

poniedziałek
1150-1235

31

Kamila Olechowska 

Internat


 

32

Artur Pich 

 

poniedziałek
1145-1215

wtorek, piątek

1100-1130

33

Aleksander Partyński 

 

środa
1130-1200

34

Rafał Paśko 

 

czwartek
1145-1215

35

Jerzy Pawłowski 

 

poniedziałek
1200-1245

36

Małgorzata Pięta 

 

piątek
930-1000

37

Ewa Pilip 

3e

wtorek
1000-1100

38

Piotr Porada

 

wtorek
1035-1055

39

Daniel Puchalski 

 

poniedziałek
1500-1600

40

Dorota Rybczyńska 

 

wtorek
1230-1300

41

Grażyna Sadowska 

 


w godzinach pracy pedagoga szkolnego
 

42

Katarzyna Safianik 

1c

poniedziałek
1230-1300

43

Jolanta Saj 

 

środa
1145-1215

44

Anna Sawicka 

 

w godzinach pracy biblioteki

45

Agnieszka Siuta 

 

środa
930-1015

46

Tomasz Skowronek 

 

środa
800-845

47

Małgorzata Soboń

2c

wtorek
1230-1300

48

Leszek Sochański 

 

poniedziałek
1010-1045

49

Jacek Styś 

2d

środa

1000- 1030

50

Katarzyna Styś 

1j

wtorek

930-1000

51

Małgorzata Styś 

 

poniedziałek
800-900

52

Marian Sztaba 

 

poniedziałek
800-845

53

Robert Świdnicki 

2b

wtorek
1055-1140

54

Marzena Tarnawska

 

wtorek
1015-1045

55

Justyna Tomaszek 

1k

czwartek
930-1000

56

Piotr Uberman 

 

środa
1055-1140

57

Aneta Więch

 

Środa
1115 - 1145

58

Małgorzata Wilgucka 

2e

piątek
810-845

59

Agnieszka Wojnarowicz

 

czwartek
1015-1045

60

Ewa Wójcik 

 

środa
800-845

61

Izabela Wybranowska 

 

środa
1055-1140

62

Ewa Zabawska 

2f

piątek
855-940

63

Małgorzata  Zubik-Borysławska 

1l

wtorek
1035-1130

64

Marta  Wanat 

 

środa
1245-1330

65

Marcin Zwonarz 

 

piątek
1420-1510

66

ks. Krzysztof Żyła

 

czwartek
1055-1140