II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Konsultacje nauczycieli i wychowawców

 

 Rok szkolny 2019/2020

 

L.p.

Nauczyciel

Wychowawca
klasy

Termin konsultacji
(dzień tygodnia, godzina)

1

Joanna Baran

 

czwartek
855-940

2

Magdalena Baran-Malcher  

1g

poniedziałek
950-1035

3

Barbara Biwel 

 

wtorek
950-1035

4

Jolanta Bluj  

3c

wtorek
1425-1510

5

Bożena Bobrowicz 

1f

czwartek
1335-1420

6

Artur Bobrowicz 

1h

wtorek
1055-1140

7

Aleksandra Dombrowska 

 

środa
1150-1235

8

Katarzyna Dudek 

 1a środa
950-1035
9

Małgorzata Duplaga

1e piątek
950-1035
10

Jacek Galanty 

3a

czwartek
1000-1130

11

Marcin Gaweł 

 

poniedziałek
1055-1140

12

Przemysław Gawczyński

  w godzinach pracy psychologa szkolnego
13

Monika Gonet 

1b

środa
1150-1235

14

Marek Haluk

Internat  
15

 Krzysztof Harczuk

 

piątek
1245-1330

16

Bogusława Haśkiewicz

1i wtorek
950-1035
17

 Elżbieta Horudko-Szpiech 

Internat
 
18

Wojciech Kamiński

  piątek
1150-1235
19

Antoni Kanas 

 

 
20

Barbara Karnas

  poniedziałek
1245-1330
21

Dorota Kostelecka

   wtorek
1100-1140
22

Stanisław Kawiak

  piątek
950-1035
23

Anna Krawczyk

3d

piątek
1245-1330

24

Monika Maciewicz 

3f wtorek
1150-1235
25

Elżbieta Malczyńska 

3b

poniedziałek
940-1035
26

Dawid Miara 

 

czwartek
1055-1140

27

Jacek Mikołajewski

   
28

Ewa Miśkowicz-Cichocka 

2a

czwartek
1150-1235

29

Barbara Morycz 

1d

środa
950-1035

30

ks.Grzegorz Mucha 

 

poniedziałek
1150-1235

31

Kamila Olechowska 

Internat


 
32

Artur Pich 

 

poniedziałek
1150-1235

33

Aleksander Partyński 

  wtorek
1150-1235
34

Rafał Paśko 

 

czwartek
1150-1235

35

Jerzy Pawłowski 

 

wtorek
1425-1510

36

Małgorzata Pięta 

 

piątek
855-940

37

Ewa Pilip 

3e

czwartek
950-1150

38

Piotr Porada

  wtorek
1035-1055
39

Daniel Puchalski 

 

wtorek
1645-1740

40

Dorota Rybczyńska 

 

środa
1150-1235

41

Grażyna Sadowska 

 
w godzinach pracy pedagoga szkolnego
 
42

Katarzyna Safianik 

1c środa
1055-1140
43

Jolanta Saj 

 

środa
1150-1235

44

Anna Sawicka 

  w godzinach pracy biblioteki
45

Agnieszka Siuta 

 

wtorek
1245-1330

46

Tomasz Skowronek 

 

piątek
950-1035

47

Małgorzata Soboń

2c piątek
950-1035
48

Leszek Sochański 

  czwartek
1035-1055
1235-1300
49

Jacek Styś 

2d

czwartek
1035- 1055
 piatek
1035 - 1055

50

Katarzyna Styś 

1j czwartek
1055-1140
51

Małgorzata Styś 

 

czwartek
1150-1235

52

Marian Sztaba 

 

poniedziałek
800-845

53

Robert Świdnicki 

2b

wtorek
1055-1140

54

Marzena Tarnawska

  piątek
1050-1140
55

Justyna Tomaszek 

1k

piątek
950-1035

56

Piotr Uberman 

 

środa
1055-1140

57

Aneta Więch

  Środa
1115 - 1145
58

Małgorzata Wilgucka 

2e

piątek
810-845

59

Agnieszka Wojnarowicz

  czwartek
1245-1330
60

Ewa Wójcik 

 

środa
800-845

61

Izabela Wybranowska 

 

środa
1055-1140

62

Ewa Zabawska 

2f piątek
855-940
63

Małgorzata  Zubik-Borysławska 

1l

wtorek
1035-1130

64

Marta  Wanat 

  środa
1245-1330
65

Marcin Zwonarz 

  piątek
1420-1510
66

ks. Krzysztof Żyła

  czwartek
1055-1140