II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

Konsultacje nauczycieli i wychowawców podczas nauczania zdalnego

 

Rok szkolny 2020/2021

 

 

L.p.

Nauczyciel

Wychowawca
klasy

Termin konsultacji
(dzień tygodnia, godzina)

  1.  

Teresa Babińska

 

środa
12.20- 13.05

  1.  

Magdalena Baran  

2g

 
  1.  

Barbara Biwel 

 

Środa
800-9-00

  1.  

Artur Bobrowicz 

2h

 
  1.  

Aleksandra Dombrowska 

 

Środa
10.15-10.45

  1.  

Katarzyna Dudek 

2a

poniedziałek
11:00-11:30

  1.  

Małgorzata Duplaga

2e

środa
14:00 - 14:45

  1.  

Jacek Galanty 

 

piątek
11.00-11.45

  1.  

Przemysław Gawczyński

   
  1.  

Marcin Gaweł 

 

środa
11:00-11:30

  1.  

Agnieszka Gocal

 

poniedziałek
10.00-10.45

  1.  

Monika Gonet 

2b

czwartek
13.00 - 13.45

  1.  

Marek Haluk

Internat

 
  1.  

Elżbieta Hamielec

1c

środa
11.50-12.25

  1.  

 Krzysztof Harczuk

   
  1.  

Bogusława Haśkiewicz

2i

środa
11.00-11.30

  1.  

Maria Horodecka

 

czwartek
11.45- 12.15

  1.  

 Elżbieta Horudko-Szpiech 

   
  1.  

Wojciech Kamiński

 

piątek
13:00-13:45

  1.  

Antoni Kanas 

 

środa
11.30-12.15

  1.  

Barbara Karnas

1b

poniedziałek
10.15 -10:45

  1.  

Stanisław Kawiak

 

wtorek
12.30 - 13.00

  1.  

Dorota Kostelecka

 

piątek
8.00-8.30

  1.  

Anna Krawczyk

1e

czwartek
9.30-10.00

  1.  

Marta Kuszyk

 

poniedziałek
12.00-12.30

  1.  

Elżbieta Malczyńska 

1d

poniedziałek
9.30-10

  1.  

Dawid Miara 

 

czwartek
9:30-10:00

  1.  

Ewa Miśkowicz-Cichocka 

3a

poniedziałek
11:45-12:15

  1.  

Barbara Morycz 

2d

wtorek
11.00 - 11.30

  1.  

ks.Grzegorz Mucha 

 

środa
9.30-10.00

  1.  

Kamila Olechowska 

Internat

 
  1.  

Bożena Opalińska

   
  1.  

Aleksander Partyński

 

wtorek
11.30 - 12:00

  1.  

Rafał Paśko 

 

piątek
10:15 – 10:45

  1.  

Jerzy Pawłowski  

   
  1.  

Artur Pich 

 

poniedziałek
13:15-13:45

  1.  

Małgorzata Pięta 

 

piątek
10:45- 11:45

  1.  

Ewa Pilip 

1a

wtorek
10.30-11.30

  1.  

ks. Piotr Porada

 

Czwartek
9.00 - 9.30

  1.  

Daniel Puchalski 

   
  1.  

Dorota Rybczyńska 

1f

czwartek
12.30-13.00

  1.  

Grażyna Sadowska 

   
  1.  

Katarzyna Safianik 

2c

czwartek
13.30 - 14.

  1.  

Jolanta Saj 

 

czwartek
11:00-11:30

  1.  

Agnieszka Siuta 

 

piątek
8.00-8.45

  1.  

Tomasz Skowronek 

 

Poniedziałek
8:00-8.45

  1.  

Małgorzata Soboń

3c

czwartek
11.00-11.45

  1.  

Jacek Styś 

3d

poniedziałek
11.00 - 11.30

  1.  

Katarzyna Styś 

2j

wtorek
11.00 - 11.30

  1.  

Małgorzata Styś 

   
  1.  

Mariusz Szczęsny

   
  1.  

Marian Sztaba 

 

poniedziałek
8.00-8.45

  1.  

Robert Świdnicki 

3b

czwartek
10.15 - 10.45

  1.  

Justyna Tomaszek 

2k

środa
10.15 - 10.45

  1.  

Agata Trzpis

 

środa
10.15-10.45

  1.  

Piotr Uberman 

 

czwartek
11.45-12.15

  1.  

Marta Wanat

   
  1.  

Aneta Więch

 

poniedziałek
12.30 - 13.00

  1.  

Małgorzata Wilgucka 

3e

środa
10.15 - 10.45

  1.  

Agnieszka Wojnarowicz

            2f

 (w zastępstwie)

piątek
11.00-11.30

  1.  

Ewa Wójcik 

 

środa
14.00 - 15.00

  1.  

Izabela Wybranowska 

 

czwartek 

10.00-10.30

  1.  

Ewa Zabawska 

3f

środa

11.30 - 12.15

  1.  

Małgorzata  Zubik-Borysławska 

2l

wtorek
11.00 - 11.45

  1.  

Marcin Zwonarz 

 

poniedziałek

11.00 - 11.30

  1.  

ks. Krzysztof Żyła

 

wtorek
11.30 - 12.15