II Liceum Ogólnokształcące

im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu

III Konkurs Informatyczny Order of Code

12 marca odbyła się w naszej szkole 3 edycja Konkursu Informatycznego Order of Code, w której wzięło udział 14 zespołów. Oprócz młodzieży przemyskich szkół średnich do rywalizacji przystąpili także uczniowie  z Rzeszowa, Krosna i Dębicy. Rywalizacja była zacięta i trwała do samego końca. Uczestnicy mieli rozwiązać zadanie programistyczne z dziedziny zastosowań biznesowych, wykorzystując jeden z języków programowania: C++, C#, VB, Java.

Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasi uczniowie odnieśli sukces w konkursie Order of Code.

Uczniowie klasy IIIa: Kamil Początek, Bartosz Dudek oraz Rafał Siniewicz zajęli pierwsze miejsce. W nagrodę otrzymali cenne tablety. 

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy młodzież naszej szkoły do systematycznej nauki programowania. Informujemy również o 3 edycji szkolnego konkursu programistycznego, który odbędzie się w czerwcu. Dokładne informacje o konkursie pojawią się w terminie późniejszym. 

 

 

 

Tutaj możesz pobrać zadanie konkursowe.

Grafika udostępniona na licencji Creative Commons została pobrana z serwisu www.flickr.com. Właścicielem grafiki jest Samsung Newsroom.