Dzień Otwarty Szkoły

23 kwietnia zapraszamy wszystkich, a w szczególności uczniów klas trzecich gimnazjów, na Dzień Otwarty  w II LO. To wspaniała okazja, żeby wczuć się w atmosferę Morawy! Zapewnimy Wam wiele atrakcji oraz damy możliwość poznania naszej społeczności szkolnej.

Przygotowaliśmy:

Międzyszkolne zawody crossfitu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w międzyszkolnych zawodach crossfitu, które odbędą się  23 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.00 w budynku II Liceum Ogólnokształcącego podczas Dnia Otwartego Szkoły.  Potwierdzone przez dyrektora zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora (II LO w Przemyślu) lub na adres zawody2lo@wp.pl do 17.04.2018 roku.

System rozgrywek i konkurencje zostaną podane i zademonstrowane w dniu zawodów.

OGŁOSZENIE II O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Prosimy o zapoznanie się z kolejnym ogłoszeniem o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w naszej szkole. Szczegóły znajdują się  w pliku umieszczonym poniżej:

OGŁOSZENIE II O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu informuje, że w związku z ogłoszeniem z dnia 12.01.2018r na wolne stanowisko urzędnicze – specjalista do spraw kadrowo-płacowych, w dniu 29.01.2018 r. odbył się drugi etap konkursu – rozmowy kwalifikacyjne - do którego zostało dopuszczonych 5 osób, ale żaden z kandydatów nie osiągnął wymaganej liczby punktów, w związku z czym konkurs nie został  rozstrzygnięty

V edycja Konkursu Informatycznego Order of Code

Uprzejmie informujemy, że w tym roku odbędzie się jubileuszowa 5 edycja konkursu informatycznego organizowanego  przez firmę Order of Code Sp. z o.o., Fundację Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju „Perła Galicji” oraz naszą szkołę.

Konkurs odbędzie się 24 lutego 2018 o godz. 10.00 w budynku II LO im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu przy ulicy ul. b-pa Glazera 44.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniem o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w naszej szkole. Szczegóły znajdują się  w pliku umieszczonym poniżej:

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze

Pisemny egzamin DSD II

„PRZEMYŚLne PODRÓŻE” – II Edycja Festiwalu Slajdów Podróżniczych na Ekranie Kinowym w Przemyślu

Po raz drugi do przemyskiego Centrum Kulturalnego zawitają podróżnicy, by przy zdjęciach i filmach na wielkim ekranie kinowym oraz etnicznej muzyce opowiadać o podróżach po świecie. W tym roku dotrzemy nie tylko na dalekie kontynenty, ale udamy się też w morskie głębiny i na wędrówkę wśród gwiazd.

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne PRZEMYŚL 2017

Miło nam poinformować, ze w dniu 16 listopada 2017 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – PRZEMYŚL 2017

Miejsce spotkań: II Liceum Ogólnokształcące w Przemyślu, ul. Glazera 44

Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej.

Uroczystość rozdania dyplomów językowych DSD I

Dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu oraz nauczyciele języka niemieckiego zapraszają tegorocznych absolwentów klas trzecich gimnazjów DSD ( Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3 oraz Gimnazjum nr 4 w Przemyślu) oraz ich rodziców na uroczystość rozdania dyplomów DSD IUroczyste wręczenie dyplomów językowych odbędzie się 1