Obóz informatyczny Akademia Order of Code

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w obozie informatycznym Akademia Order of Code w Przemyślu w dniach 16-21 września 2018 roku.
Organizatorami są:

Odbiór świadectw maturalnych

Zapraszamy absolwentów do odbioru świadectw maturalnych w sekretariacie szkoły w dniu 3 lipca 2018 r. według poniższego harmonogramu.

III A

III C

V Szkolny Konkurs Programistyczny

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w V Szkolnym Konkursie Programistycznym, który odbędzie się 12 czerwca o godzinie 12.00 w pracowni komputerowej w sali 111. Do wygrania cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Order of Code.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału do nauczyciela informatyki p. Jerzego Pawłowskiego.

Finał MP juniorów w koszykówce

W dniach 16-20 maja, na przemyskiej hali POSiR odbędą się finały mistrzostw Polski juniorów w koszykówce. Osiem najlepszych polskich drużyn będzie rywalizowało w dwóch 4-zespołowych grupach.  Drużyna Hensfortu Przemyśl, reprezentowana w całości przez naszych uczniów, w pierwszym etapie zawodów, rozegra grupowe mecze z drużynami: Śląska Wrocław, Polonii Warszawa i Asseco Gdynia. W sobotę odbędą się półfinały i mecze o miejsca 5-8.

Rajd na Kalwarię Pacławską

Dnia  30.05.2018 r. wyruszamy na XIV  rajd szlakiem Jana Pawła II na Kalwarię Pacławską. Zbiórka przy lodowisku o godz. 7:30. Powrót autobusem do Przemyśla około godziny 18:30. Szczegółowe informacje na temat rajdu znajdują się w dzienniku elektronicznym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów :)

Dzień Otwarty Szkoły

23 kwietnia zapraszamy wszystkich, a w szczególności uczniów klas trzecich gimnazjów, na Dzień Otwarty  w II LO. To wspaniała okazja, żeby wczuć się w atmosferę Morawy! Zapewnimy Wam wiele atrakcji oraz damy możliwość poznania naszej społeczności szkolnej.

Przygotowaliśmy:

Międzyszkolne zawody crossfitu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w międzyszkolnych zawodach crossfitu, które odbędą się  23 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.00 w budynku II Liceum Ogólnokształcącego podczas Dnia Otwartego Szkoły.  Potwierdzone przez dyrektora zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora (II LO w Przemyślu) lub na adres zawody2lo@wp.pl do 17.04.2018 roku.

System rozgrywek i konkurencje zostaną podane i zademonstrowane w dniu zawodów.

OGŁOSZENIE II O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Prosimy o zapoznanie się z kolejnym ogłoszeniem o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w naszej szkole. Szczegóły znajdują się  w pliku umieszczonym poniżej:

OGŁOSZENIE II O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu informuje, że w związku z ogłoszeniem z dnia 12.01.2018r na wolne stanowisko urzędnicze – specjalista do spraw kadrowo-płacowych, w dniu 29.01.2018 r. odbył się drugi etap konkursu – rozmowy kwalifikacyjne - do którego zostało dopuszczonych 5 osób, ale żaden z kandydatów nie osiągnął wymaganej liczby punktów, w związku z czym konkurs nie został  rozstrzygnięty

V edycja Konkursu Informatycznego Order of Code

Uprzejmie informujemy, że w tym roku odbędzie się jubileuszowa 5 edycja konkursu informatycznego organizowanego  przez firmę Order of Code Sp. z o.o., Fundację Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju „Perła Galicji” oraz naszą szkołę.

Konkurs odbędzie się 24 lutego 2018 o godz. 10.00 w budynku II LO im. prof. K. Morawskiego w Przemyślu przy ulicy ul. b-pa Glazera 44.