VI Konkurs Informatyczny SoftwareHut 2019

W imieniu organizatorów Fundacja Kresowe Centrum Nauki i Rozwoju "Perła Galicji", SoftwareHut, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu oraz II LO im. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mieszkających na terenie woj. lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i małopolskiego do wzięcia udziału w VI Konkursie Informatycznym SoftwareHut 2019.

Kurs programowania

Order of Code Academy organizuje w czasie ferii kurs programowania dla zupełnie początkujących uczniów szkół średnich z Przemyśla! Zajęcia poprowadzi świetny pedagog, nauczyciel V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie dr Andrzej Dyrek. Zajęcia te będą jednocześnie przygotowaniem do wrześniowej Order of Code Academy 2019.

Zapraszamy zainteresowanych uczniów.

Obóz informatyczny Akademia Order of Code

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w obozie informatycznym Akademia Order of Code w Przemyślu w dniach 16-21 września 2018 roku.
Organizatorami są:

Odbiór świadectw maturalnych

Zapraszamy absolwentów do odbioru świadectw maturalnych w sekretariacie szkoły w dniu 3 lipca 2018 r. według poniższego harmonogramu.

III A

III C

V Szkolny Konkurs Programistyczny

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w V Szkolnym Konkursie Programistycznym, który odbędzie się 12 czerwca o godzinie 12.00 w pracowni komputerowej w sali 111. Do wygrania cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Order of Code.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału do nauczyciela informatyki p. Jerzego Pawłowskiego.

Finał MP juniorów w koszykówce

W dniach 16-20 maja, na przemyskiej hali POSiR odbędą się finały mistrzostw Polski juniorów w koszykówce. Osiem najlepszych polskich drużyn będzie rywalizowało w dwóch 4-zespołowych grupach.  Drużyna Hensfortu Przemyśl, reprezentowana w całości przez naszych uczniów, w pierwszym etapie zawodów, rozegra grupowe mecze z drużynami: Śląska Wrocław, Polonii Warszawa i Asseco Gdynia. W sobotę odbędą się półfinały i mecze o miejsca 5-8.

Rajd na Kalwarię Pacławską

Dnia  30.05.2018 r. wyruszamy na XIV  rajd szlakiem Jana Pawła II na Kalwarię Pacławską. Zbiórka przy lodowisku o godz. 7:30. Powrót autobusem do Przemyśla około godziny 18:30. Szczegółowe informacje na temat rajdu znajdują się w dzienniku elektronicznym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów :)

Dzień Otwarty Szkoły

23 kwietnia zapraszamy wszystkich, a w szczególności uczniów klas trzecich gimnazjów, na Dzień Otwarty  w II LO. To wspaniała okazja, żeby wczuć się w atmosferę Morawy! Zapewnimy Wam wiele atrakcji oraz damy możliwość poznania naszej społeczności szkolnej.

Przygotowaliśmy:

Międzyszkolne zawody crossfitu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do udziału w międzyszkolnych zawodach crossfitu, które odbędą się  23 kwietnia 2018 roku o godzinie 9.00 w budynku II Liceum Ogólnokształcącego podczas Dnia Otwartego Szkoły.  Potwierdzone przez dyrektora zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora (II LO w Przemyślu) lub na adres zawody2lo@wp.pl do 17.04.2018 roku.

System rozgrywek i konkurencje zostaną podane i zademonstrowane w dniu zawodów.

OGŁOSZENIE II O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Prosimy o zapoznanie się z kolejnym ogłoszeniem o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w naszej szkole. Szczegóły znajdują się  w pliku umieszczonym poniżej:

OGŁOSZENIE II O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE