Piłka ręczna

Reprezentacja dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych najlepsza w rejonie

2 i 6 października nad Sanem odbyły się  zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja dziewcząt  z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce zarówno w zawodach na szczeblu powiatowym jak i rejonowym i wywalczyła awans  do finałów wojewódzkich, które odbędą się 19 października w Krośnie.
Skład reprezentacji:

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017

21 czerwca 2017 w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017. Podczas ceremonii wręczone zostały pamiątkowe puchary i dyplomy.

W klasyfikacji szkół dziewczęta naszej szkoły zajęły II, a chłopcy I miejsce. Otrzymaliśmy również bon na zakup sprzętu sportowego w wysokości 700 zł.

Gratulujemy naszym sportowcom!!!

Nasi koszykarze w finale Ogólnopolskiej Licealiady

25 kwietnia odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce. Nasi koszykarze  zdobyli tytuł mistrzowski i uzyskali awans do finału ogólnopolskiego.
W finale wygrali z liceum koszykarskim ze Stalowej Woli, które przez ostatnie 10 lat dominowało na Podkarpaciu.

W finale ogólnopolskim reprezentują Podkarpacie SP14 w koszykówce chłopców szkół podstawowych oraz II LO Morawa w koszykówce szkół ponadgimnazjalnych.

Wielkie gratulacje dla naszych sportowców!!!

Półfinał Mistrzostw Polski w Koszykówce Juniorów U-18

W dniach 5-7 maja odbędzie się turniej 1/2 finału MP U18. Nasi koszykarze potrzebują wsparcia. Zapraszamy do kibicowania.

Stypendia dla naszych koszykarzy

29 marca w Rzeszowie odbyła się IX Gala Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego. Najlepszym zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym wręczono stypendia oraz nagrody Marszałka​ Województwa Podkarpackiego.

Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie klasy 1F mistrzostwa sportowego oraz ich trener pan Daniel Puchalski. Za wybitne osiągnięcia sportowe stypendium otrzymali: Szymon Janczak, Kacper Walciszewski, Paweł Strzępek, Jakub Complak, Bartosz Kosior, Jakub Kucharski, Szymon Prusak, Rafał Serwański i Wiktor Słaby.

Przełajowcy II LO najszybsi w Przemyślu

W dniu 28.03.2017 r. nasi uczniowie brali udział w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych rozgrywanych  w ramach Licealiady. Spisali się znakomicie zajmując bezapelacyjnie pierwsze miejsce w Przemyślu. Wystąpili w składzie:

Bartosz Goławski      kl. 3a

Michał Mielnikiewicz  kl. 3d

Sebastian Piórecki    kl. 2f

Jakub Janas             kl. 1d

Bardzo dobre występy drużyny unihokeja

Reprezentacja naszej szkoły awansowała  do Finałów Wojewódzkich Licealiady w unihokeju dziewcząt.

Dziewczęta najpierw wygrały rozgrywki na szczeblu rejonowym pokonując drużyny: LO Lubaczów, I LO Przemyśl, ZSEiO Przemyśl, ZS Lubaczów oraz ZSO nr 2 w Przemyślu.

Następnie w półfinale wojewódzkim pozostawiły w pokonanym polu reprezentacje LO  w Kamieniu, I LO Przemyśl , LO Dynów, LO Lubaczów ulegając jedynie III LO  Rzeszów /2-3/ i zajęły drugie miejsce zdobywając awans do finałów wojewódzkich.

Dziewczyny grały w składzie:

SKS

Zapraszam wszystkich chętnych na zajęcia sportowe, które odbywać się będą we wtorki - godz. 17,30 oraz w czwartki - godz. 17,00. Na zajęciach możesz doskonalić swoje umiejętności w grach zespołowych, przygotować się do zawodów lub po prostu aktywnie spędzić czas. Ze względu na możliwość korzystania również z małej sali dziewczęta zapraszam we wtorki.

Aleksander Partyński

Piłkarze ręczni II LO w półfinale wojewódzkim Licealiady!!!

29.11.2016 r  hala sportowa ZSZ  w Przeworsku gościła uczestników ćwierćfinałów wojewódzkich  w piłce ręcznej chłopców w ramach Licealiady.

Oprócz reprezentacji  II LO  wystąpili tam również:

ZSBiO Jarosław

ZS Lubaczów